Лазерлік деңгей AMO LN 3D-360 Green + AMO A150 штативі: әмбебап жөндеу және әрлеу жабдықтарының жиынтығы, құрылыс және әрлеу жұмыстарының барлық спектріне жарамды, қателерді азайтады және жұмыс уақытын айтарлықтай қысқартады.
AMO LN 3D-360 Green лазерлік деңгейі - құрылыс, жөндеу және монтаждау жұмыстары үшін таптырмайтын құрал. Горизонтты және екі вертикалды қамтитын жазықтықтардың әмбебап конфигурациясының арқасында нивелир кең ауқымды жұмыстарды орындауға жарамды. Деңгейдің әмбебаптығы оны қабырғаларды орнату және тегістеу, еден жабындары мен плиткаларды төсеу, төбелік конструкцияларды, баспалдақтарды және басқа элементтерді орнату кезінде пайдалануға мүмкіндік береді. Жетілдірілген технологияның арқасында лазерлік сызықтар жасыл түспен проекцияланады, бұл олардың сыртқы және жоғары жарықта көрінуін айтарлықтай жақсартады.
AMO A150 элевациялық штативі - лазерлік деңгейлерді, қашықтық өлшегіштерді, фото және бейне жабдықтарын орнатуға болатын қолжетімді және сенімді керек-жарақ. Жабдықтың шағын өлшемдері мен кең орналасу параметрлері AMO A150 штативін жол бойындағы жөндеу жұмыстарына да, студияда жұмыс істеуге де бірдей қолайлы етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | AMO |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Салмақ | 0.73 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жабдықты су мен шаңнан қорғау IP | IP54 |
| Лазер класы | 2 класс |
| Тамақтану | Аккумулятор |
| Өлшеу қателігі | 0.2 мм/м |
| Жұмыс ауқымы | 20 м |
| Қабылдағышпен жұмыс ауқымы | 50 м |
| Жағдайы | Жаңа |
| Өзін-өзі теңестіру бұрышы | 3 град. |
| Габариттер | |
| Биіктігі | 60 мм |
| Ұзындығы | 87 мм |
| Ені | 125 мм |
| Жиынтық | |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Штатив | Иә |