Слесарлық-монтаждау және бөлшектеу жұмыстарына арналған экстремалды-төзімді кәсіби құрал
АртықшылықтарыСлесарлық-монтаждау және бөлшектеу жұмыстарына және жұмсақ табақты металдармен жұмыстарға арналған
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kraftool |
| Салмақ | 0.6775 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кепілдік | 12 |
| Бастың диаметрі | 60 мм |
| Бастың салмағы | 450 кг |
| Бас материалы | Термопластикалық эластомер (TPE) |
| Тұтқаның материалы | Екі компонентті талшықты шыны |
| Айырықша ерекшелігі | Басты бір бөліктен бекіту |
| Басты бекіту түрі | Тура салт |
| Қаптама түрі | қатырма қағаздан жасалған карточка |
| Бас түсі | Ақ |