5 359 ₸
4 660 ₸
Сыртқы щетка едендер мен жолдарды тазалауға арналған.
АртықшылықтарыЕдендер мен жолдарды тазалауға арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GRINDA |
| Салмақ | 0.84278 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кепілдік | Жоқ |
| Қылшықтың ұзындығы | 70 мм |
| Қылшық материалы | ҮЙ ЖАНУАРЛАРЫ |
| Бұрандалы қосылыс | Жоқ |
| Тұтқа жиынтықта | Жоқ |
| Қаптама түрі | түрлі-түсті жапсырма |
| Қылшық түрі | тікелей |
| Тағанның ені | 500 мм |
| қалыптың материалы | дерево |
| металл ұстағыш | 25 мм |