Ауыстырмалы қысқыштар-KRAFTOOL гайка кілті – жақтарына тұрақты параллельдері бар кәсіби құрал. Барлық кілттердің жиынтығын ауыстырады және хром бекіткіштерінің толық қауіпсіздігін қамтамасыз етеді.
АртықшылықтарыБекіту элементтерін монтаждау және бөлшектеу үшін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kraftool |
| Салмақ | 0.63667 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кепілдік | 12 |
| Максималды түсіру | 50 мм |
| Материал | Cr-V болат |
| Қамту | Хромдалған |
| Тұтқалар | Құю |
| Қаптама түрі | пластикалық карточка |
| Жақтардың қалыңдығы | 8.6 мм |
| Өлшемдері | |
| Ұзындығы | 250 |