Kraftool кәсіби реттелетін кілттері жоғары сапалы хром-ванадийлі болаттан жасалған, ең жоғары техникалық талаптарға жауап береді, фосфатталған жабын коррозиядан қорғайды. Олар жоғары ресурсқа ие және бұрандалы қосылыстарды орнату және бөлшектеу кезінде ұзақ мерзімді және сапалы жұмысты қамтамасыз етеді.
АртықшылықтарыАлты қырлы профилі бар бекіту элементтерін монтаждау және бөлшектеу үшін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kraftool |
| Салмақ | 0.1645 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кепілдік | 12 |
| Бекіткіштің максималды өлшемі | 34 мм |
| Материал | Cr-V болат |
| Қамту | Фосфатталған |
| Тұтқаның түрі | Екі компонентті тұтқа |
| Қаптама түрі | пластикалық карточка |
| Жақтардың қалыңдығы | 3 мм |
| Өлшемдері | |
| Ұзындығы | 150 |