



11 075 ₸
9 630 ₸
Kraftool қапсырмалары өнеркәсіптік және кәсіби қолдану үшін арнайы соңғы технологияны пайдалана отырып, шыңдалған сымнан жасалған.
АртықшылықтарыҚапсырмалар қаңқаларды, контейнерлерді, ағаш жиһаздарды құрастыруда, қаптау материалдарын фанерадан, ағаштан, ДСП-дан жасалған беттерге электр немесе пневматикалық степлер арқылы бекіту кезінде қолданылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Kraftool |
| Өлшемдері | |
| Салмақ | 1.86333 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кепілдік | сатып алған күннен бастап 12 ай |
| Аяқтың ұзындығы | 20 мм |
| Қаптамадағы саны | 5000 |
| Материал | Өте қатты мырышталған сым |
| Қолданылатын степлер түрі | пневматикалық/ электрлік |
| Қапсырма түрі | 55 (С, 014, 606) калибр 18 ГА |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Сымның қалыңдығы | 1 мм |
| Арқаның ені | 6 мм |