Жұмыс процесін жеңілдетеді. Сенімді бекітуді қамтамасыз етеді. Жоғары ресурсқа ие.
АртықшылықтарыҚұрастыру, ағаш ұстасы және слесарлық жұмыстарды орындау кезінде бөлшектерді бекіту және ұстау үшін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kraftool |
| Салмақ | 1.43333 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кепілдік | 12 |
| Тереңдігі | 95 мм |
| Бір аралыққа максималды өлшем | 800 мм |
| Сығуға арналған максималды өлшем | 600 мм |
| Күш | 350 кгс |
| Қаптама түрі | түрлі-түсті жапсырма |