27 278 ₸
Жіберу 02 шілде 2026KRAFTOOL пресс-қысқыштары жоғары сапалы болаттан жасалған, жұмыс беттері шыңдалған, кәсіби қолдануға арналған. Жоғары ресурсқа ие, электр монтаждау жұмыстарының ең жоғары сапасын қамтамасыз етеді.
Артықшылықтарыоқшауланған ұштықтарды престеуге арналған
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kraftool |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.7245 кг |
| Ұзындығы | 260 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кепілдік | Мақсатына сай пайдаланған жағдайда, кепілдік мерзімі сатып алынған күннен бастап 12 ай. |
| Корпус материалы | сапалы 3 мм болат |
| Қысу профилі | трапеция тәрізді |
| Құлыпты ашу тетігі | Иә |
| Матрицалардың қысу күшін реттегіш | Иә |
| Қаптама түрі | карточкадағы көпіршік |
| нығыздаудың толық циклі аяқталғанға дейін кері жүрістің бұғатталуын қамтамасыз ететін ысырмалы механизм | Иә |