45 276 ₸
39 370 ₸
Беріктігі жоғары сенімді жәшік. Қалыңдатылған қабырғалар, күшейтілген қабырғалар, мазмұнның қауіпсіздігі мен максималды қауіпсіздігі үшін ауыр салмақты топсалар мен құлыптар.
АртықшылықтарыҚұралдар мен керек-жарақтарды сақтауға арналған
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kraftool |
| Материал | Пластик |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 4.89 кг |
| Биіктігі | 188 мм |
| Ұзындығы | 510 мм |
| Ені | 400 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ішкі кеңістіктің биіктігі | 171 мм |
| Кепілдік | 24 |
| Қиғаш | 20 дюйм |
| Ішкі кеңістіктің ұзындығы | 459 мм |
| Қорғау дәрежесі | IP55 |
| Қаптама түрі | пластикалық карточка |
| Ішкі кеңістіктің ені | 327 мм |