Кәсіби қолдануға арналған. Жоғары ресурсқа ие, ұзақ мерзімді және сапалы жұмысты қамтамасыз етеді.
АртықшылықтарыАғаш және ағаш ұстасы жұмыстарында құрылымдардың перпендикулярлығын белгілеу және бақылау үшін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Ұзындығы | 350 мм |
| Өлшемдері | |
| Салмақ | 0.19583 |
| Ені | 25.5 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кепілдік | сатылған күннен бастап 12 |
| Тұтқаның ұзындығы | 157 |
| Сызғыш материалы | Тот баспайтын болат |
| Тұтқа | алюминий |
| Қаптама түрі | қатырма қағаздан жасалған карточка |
| Қалыңдық | 1 |
| Тұтқаның қалыңдығы | 14 мм |
| Дәлдігі мм | 1 мм/м |
| Тұтқаның ені | 40 мм |