STAYER HERCULES тапанша қысқышы - кәсіби маманның таптырмас көмекшісі.
АртықшылықтарыАғаш және слесарлық жұмыстарды орындау кезінде дайындамаларды бекіту және ұстау үшін қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Салмақ | 0.40492 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кепілдік | сатып алған күннен бастап 12 ай |
| Қармау тереңдігі | 65 мм |
| Корпус материалы | Фибергласспен арматураланған полиамид |
| Аралық | 330 мм |
| Қысу | 150 мм |
| Қаптама түрі | түрлі-түсті жапсырма |
| Күш салу | 120 |