Сапалы болаттан жасалған соғылған кілт халықаралық және ресейлік стандарттарға сәйкес жасалған.
АртықшылықтарыАлтыбұрышты бекіткішпен жұмыс істеуге арналған
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.655 кг |
| Ұзындығы | 346 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Кепілдік | 6 |
| Материал | Cr-V болат |
| Қамту | Хромдалған |
| Жұтқыншақтың көлемі | 32 мм |
| Din 3113 сәйкестігі | Иә |
| Қаптама түрі | пластикалық аспа |