Дәлме-дәл өңделген жоғары сапалы сұр шойыннан жасалған корпус бетті өңдеудің жоғары сапасын қамтамасыз етеді
АртықшылықтарыАғаштың кесілген беттерін бастапқы дөрекі қолмен сүргілеу үшін немесе шерхебельмен өңдегеннен кейін қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.44583 кг |
| Ені | 60 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кепілдік | 12 |
| Пышақ материалы | Жоғары көміртекті болат |
| Жұмыс бетінің өлшемі | 250 мм |
| Пышақ түрі | Дара |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Пышақтың ені | 50 |