Жоғары сапалы кәсіби құрал
АртықшылықтарыОл әр түрлі типтегі ағаштарды кәсіби қолмен тегістеу үшін, сондай-ақ дайындамалардың ұштарын немесе бөлшектердің ұштарын құрастырылған бұйымдарға (рамалар, қораптар және т.б.) тегістеу үшін қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 2.52222 кг |
| Ені | 60 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кепілдік | 12 |
| Пышақ материалы | Жоғары көміртекті болат |
| Жұмыс бетінің өлшемі | 350 мм |
| Пышақ түрі | Қосарлы |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Пышақтың ені | 50 |