Ағаш ұсталық жұмыстарына арналған сенімді соқпалы аспап
АртықшылықтарыСлесарлық-монтаждау және бөлшектеу жұмыстарына және жұмсақ табақты металдармен жұмыстарға арналған
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Салмақ | 0.8825 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кепілдік | 12 |
| Бастың диаметрі | 70 мм |
| Бастың салмағы | 680 кг |
| Тұтқаның материалы | Ағаш |
| Басты бекіту түрі | Тура салт |
| Қаптама түрі | пластикалық карточка |
| Бас түсі | Ақ |