Слесарлық-монтаждау және бөлшектеу жұмыстарына арналған кәсіби беріктігі жоғары құрал
АртықшылықтарыСлесарлық-монтаждау және бөлшектеу жұмыстарына және жұмсақ табақты металдармен жұмыстарға арналған
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Салмақ | 1.29167 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кепілдік | 12 |
| Бастың диаметрі | 80 мм |
| Бастың салмағы | 900 кг |
| Тұтқаның материалы | Екі компонентті фибергласс |
| Басты бекіту түрі | Тура салт |
| Қаптама түрі | пластикалық карточка |
| Бас түсі | Қара |