STAYER есік жапқыштары әртүрлі типтегі есіктерді автоматты түрде жабу үшін қолданылады. Үздіксіз сапаны бақылау кезінде орындалады, бұл бұйымның ұзақ қызмет ету мерзімі мен сенімділігін қамтамасыз етеді.
АртықшылықтарыЕсік жапқышы әртүрлі типтегі есіктердің автоматты түрде жабылуын қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Салмақ | 2.68333 кг |
| Материал | Силумин |
| Түсі | Қоңыр |
| Өлшемдері | |
| Биіктігі | 50 мм |
| Ұзындығы | 245 мм |
| Ені | 74 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Есіктің салмағы | 100 кг |
| Кепілдендірілген жұмыс циклдарының саны | 220000 |
| Кепілдік | Иә |
| Жабу жылдамдығын реттеу | Иә |
| Сору жылдамдығын реттеу | Иә |
| Температуралық режим | -35-тен +60оС-қа дейін |
| Қаптама түрі | картон қорап |