

Бағасын нақтылаңыз
Жіберу 02 шілде 2026STAYER есік жапқыштары әртүрлі типтегі есіктерді автоматты түрде жабу үшін қолданылады. Үздіксіз сапаны бақылау кезінде орындалады, бұл бұйымның ұзақ қызмет ету мерзімі мен сенімділігін қамтамасыз етеді.
АртықшылықтарыЕсік жапқышы әртүрлі типтегі есіктердің автоматты түрде жабылуын қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Салмақ | 1.7 кг |
| Материал | Силумин |
| Түсі | Қоңыр |
| Өлшемдері | |
| Биіктігі | 44 мм |
| Ұзындығы | 204 мм |
| Ені | 68 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Есіктің салмағы | 80 кг |
| Кепілдендірілген жұмыс циклдарының саны | 220000 |
| Кепілдік | Иә |
| Жабу жылдамдығын реттеу | Иә |
| Сору жылдамдығын реттеу | Иә |
| Температуралық режим | -35-тен +60оС-қа дейін |
| Қаптама түрі | картон қорап |