Күрделі материалдарды - болат, алюминий, пластмасса, мыс, резеңке, былғары, сымдарды, электр кабельдерін және т.б. жылдам кесуге арналған кәсіби құрал.
Артықшылықтарышаруашылық жұмыстардың барлық түрлері үшін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Салмақ | 0.17708 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кепілдік | 12 |
| Жалпы ұзындығы | 200 мм |
| Кесу жиегінің ұзындығы | 60 мм |
| Пышақ материалы | болат SK5 |
| Тұтқалардың материалы | екі компонентті пластик |
| Құлыптың болуы | Иә |
| Сырғанауға қарсы ойықтар | Иә |
| Кесу қабілеттері | мырышталған болат 0,5 мм, алюминий 1 мм, пластмасса 2 мм, мыс 0,5 мм, резеңке 5 мм, былғары 5 мм, алюминий/мыс сым 2,5 мм |
| Қаптама түрі | карточкадағы көпіршік |
| Нысан | тікелей |