Соғылған тұтқа қосқыштары бар кәсіби өте сенімді құрал. DIY үлгілерінен айырмашылығы, БИЗОННЫҢ болт кескіштері эксцентрлік иекті реттеуге және механизмнің ең жүктелген жерінде сынғыш құйма бөлшектері жоқ ақылды дизайнға ие. Тозуға төзімді хром-молибденді болаттан жасалған қалақтардың және сенімді конструкцияның арқасында құрал максималды ресурс пен тиімділікке ие.
АртықшылықтарыБолттарды, металл шыбықтарды және болат сымдарды, соның ішінде шыңдалған сымдарды тістеуге арналған
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Салмақ | 0.98 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кепілдік | 12 |
| Шыңдалған сым | 5 мм |
| Губкалардың материалы | Болат Cr-Mo |
| Шыңдалмаған сым | 7 мм |
| Тұтқалар | резеңкеленгендер |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Өлшемдері | |
| Ұзындығы | 350 |