БИЗОН электрик қайшы кәсіби қолдануға арналған жоғары сапалы болаттан жасалған. Жоғары ресурсқа ие, электр монтаждау жұмыстарының жоғары сапасын қамтамасыз етеді.
АртықшылықтарыБелгіленген максималды диаметрдегі икемді түсті металл өткізгіштерді тістеу үшін пайдаланыңыз. Соққы жүктемелерін қолданбаңыз. Кернеулі жұмыс үшін пайдалануға болмайды. Болат сымдарды және суықтай тартылған мыс сымдарды кесуге арналмаған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Салмақ | 0.15486 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кепілдік | Мақсатына сай пайдаланған жағдайда, кепілдік мерзімі сатып алынған күннен бастап 12 ай. |
| Пышақтардың ұзындығы | 45 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | Тот баспайтын болат |
| Пластикалық қорғаныс қаптамасы | Иә |
| Тұтқалар | Екі компонентті сырғымайтын |
| Қаптама түрі | карточкадағы көпіршік |
| Металдың қалыңдығы | 3.5 мм |