14 111 ₸
Жіберу 02 шілде 2026Ықшамдылығы, жеңіл салмағы және жоғары жүк көтергіштігі домкратты жөндеу-құрылыс жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалануға мүмкіндік береді. Көбінесе автокөліктерге техникалық қызмет көрсету үшін немесе іргетастарды жөндеуге байланысты жұмыстарда қолданылады.
АртықшылықтарыЖүктерді көтеру үшін. Домкрат қосалқы құрылыстарды, арқандарды немесе шынжырларды және т.б. Пайдалану қажеттілігін болдырмай, жүк астында көтеру/түсіру кезінде орналасады. Бөтелке түріндегі домкраттар престер, құбыр майыстырғыштар, көтергіштер және т.б. сияқты күрделірек құрылғылардың құрамдас бөлігі ретінде жұмыс элементі ретінде пайдаланылуы мүмкін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Жүк көтергіштігі | 5 кг |
| Өлшемдері | |
| Салмақ | 4.75 |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Домкраттың салмағы | 4.8 кг |
| Кепілдік | 12 |
| Тірек диаметрі | 30 мм |
| Көтерудің максималды биіктігі | 413 мм |
| Көтерудің ең аз биіктігі | 216 мм |
| Қаптама түрі | түрлі-түсті жапсырма |
| Поршеньнің жүрісі | 127 мм |
| Реттелетін бұранданың жүрісі | 70 мм |
| пластикалық қап | Иә |