Кілт кілттің қызмет ету мерзімін ұзарту үшін көп сатылы шыңдалған жоғары сапалы хром-ванадийлі болаттан жасалған, сонымен қатар коррозиядан қорғау үшін сенімді хромдалған жабыны бар
АртықшылықтарыАлты қырлы бекіткішпен жұмыс істеу үшін қолданылады
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.0456 кг |
| Ұзындығы | 119 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кепілдік | 6 |
| Материал | Cr-V болат |
| Қамту | Хромдалған |
| Жұтқыншақтың көлемі | 8 мм |
| Мемст 2838 сәйкестігі | Иә |
| Қаптама түрі | пластикалық аспа |