Жаңа арзан Steher бұрағыш - бұрғылау және бұрау бойынша көмекші. Жеке дизайн, ыңғайлы эргономика, жоғары жылдамдық және айналу моменті ыңғайлы және өнімді жұмысты қамтамасыз етеді. Минималды айналу моменті 0.2 Нм болатын "жұмсақ" муфта компьютерлік бұрандалармен немесе жиһаз төсемімен жұмыс істеуге мүмкіндік береді
АртықшылықтарыӘртүрлі материалдардағы тесіктерді бұрғылау үшін (тиісті бұрғыларды орнату кезінде), бұрандалы қосылыстарды бұрау/бұрау (тиісті қашауларды орнату кезінде), бояу материалдарын араластыру (тиісті саптамаларды орнату кезінде)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | STEHER |
| патрон түрі | Жылдам қысқыш |
| Қосымша функциялары | |
| Шпиндельді құлыптау | Иә |
| реверс | Иә |
| Қозғалтқыш тежегіші | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.822 кг |
| Қуат көзі | |
| аккумулятор түрі | Li-Ion |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батареяның қызмет ету мерзімі | 1.5 с |
| Өлшемдері | 28x24x8 |
| Кепілдік | 12 |
| Көрсету | Жоқ |
| Батарея сыйымдылығы | 2 |
| Қатты айналу моменті | 30 Н×м |
| Зарядтау құрылғысы | импульстік |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Батарея зарядының индикаторы | Иә |
| Кейс жиынтықта | Иә |
| Айналу моменті сатыларының саны | 18+1 |
| Аккумуляторлар саны | 1 дана |
| Макс бұрғылау диаметрі (ағаш) | 21 мм |
| Макс бұрғылау диаметрі (металл) | 10 мм |
| Бұйымның салмағы | 1 |
| Жұмсақ айналу моменті | 15 Н×м |
| Батарея кернеуі | 12 |
| Жарықтандыру | Иә |
| Алынбалы батарея | Иә |
| Қозғалтқыш түрі | қылқалам |
| Қаптама түрі | пластикалық бокс |
| Екпінді функция | Жоқ |
| Жылдамдықтар саны | 2 |
| Айналу жиілігін электронды реттеу | Иә |