Қолжетімді бағамен заманауи BRUSHLESS қозғалтқышы бар ықшам және өнімді бұрағыш. Төзімді конструкцияны, сыйымды батареяларды және ыңғайлы қаптаманы ескере отырып, үйде пайдалануға арналған тамаша мүмкіндіктер
АртықшылықтарыӘртүрлі материалдардағы тесіктерді бұрғылау үшін (тиісті бұрғыларды орнату кезінде), бұрандалы қосылыстарды бұрау/бұрау (тиісті қашауларды орнату кезінде), бояу материалдарын араластыру (тиісті саптамаларды орнату кезінде)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | STEHER |
| патрон түрі | Жылдам қысқыш |
| Қосымша функциялары | |
| Шпиндельді құлыптау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| реверс | Иә |
| Қозғалтқыш тежегіші | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.94 кг |
| Қуат көзі | |
| аккумулятор түрі | Li-Ion |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батареяның қызмет ету мерзімі | 1 с |
| Өлшемдері | 29х25,5х8,5 |
| Кепілдік | 12 |
| Батарея сыйымдылығы | 2 |
| Қатты айналу моменті | 35 Н×м |
| Зарядтау құрылғысы | импульстік |
| Кері соққыдан қорғау | Жоқ |
| Батарея зарядының индикаторы | Иә |
| Кейс жиынтықта | Иә |
| Айналу моменті сатыларының саны | 20+1 |
| Аккумуляторлар саны | 2 дана |
| Макс бұрғылау диаметрі (ағаш) | 25 мм |
| Макс бұрғылау диаметрі (металл) | 8 мм |
| Бұйымның салмағы | 1.1 |
| Жұмсақ айналу моменті | 18 Н×м |
| Батарея кернеуі | 12 |
| Жарықтандыру | Иә |
| Алынбалы батарея | Иә |
| Қозғалтқыш түрі | ҚЫЛҚАЛАМСЫЗ, қылқаламсыз |
| Қаптама түрі | пластикалық бокс |
| Екпінді функция | Жоқ |
| Жылдамдықтар саны | 2 |
| Айналу жиілігін электронды реттеу | Иә |