Жаңа арзан Steher бұрағыш - бұрғылау және бұрау бойынша көмекші. Жеке дизайн, ыңғайлы эргономика, жоғары жылдамдық және айналу моменті ыңғайлы және өнімді жұмысты қамтамасыз етеді. V-ONE сериялы аспаптары барлар үшін өте тиімді ұсыныс. Минималды айналу моменті 0.2 Нм болатын "жұмсақ" муфта компьютерлік бұрандалармен немесе жиһаз төсемімен жұмыс істеуге мүмкіндік береді
АртықшылықтарыӘртүрлі материалдардағы тесіктерді бұрғылау үшін (тиісті бұрғыларды орнату кезінде), бұрандалы қосылыстарды бұрау/бұрау (тиісті қашауларды орнату кезінде), бояу материалдарын араластыру (тиісті саптамаларды орнату кезінде)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | STEHER |
| патрон түрі | Жылдам қысқыш |
| Қосымша функциялары | |
| Шпиндельді құлыптау | Жоқ |
| реверс | Иә |
| Қозғалтқыш тежегіші | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.232 кг |
| Қуат көзі | |
| аккумулятор түрі | Li-Ion |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Өлшемдері | 22.5x20x7.5 |
| Кепілдік | 12 |
| Көрсету | Жоқ |
| Батарея сыйымдылығы | - |
| Қатты айналу моменті | 40 Н×м |
| Зарядтау құрылғысы | - |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Батарея зарядының индикаторы | Иә |
| Кейс жиынтықта | Жоқ |
| Айналу моменті сатыларының саны | 18+1 |
| Макс бұрғылау диаметрі (ағаш) | 25 мм |
| Макс бұрғылау диаметрі (металл) | 10 мм |
| Бұйымның салмағы | 0.9 |
| Жұмсақ айналу моменті | 20 Н×м |
| Батарея кернеуі | 20 |
| Жарықтандыру | Иә |
| Алынбалы батарея | Иә |
| Қозғалтқыш түрі | қылқалам |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Екпінді функция | Жоқ |
| Жылдамдықтар саны | 2 |
| Айналу жиілігін электронды реттеу | Иә |