4 163 ₸
3 620 ₸
Үстіңгі жазықтықтың ауыспалы бұрышы бар карбидті тістің арнайы пішіні әртүрлі құрылыс материалдарын тиімді және өнімді аралау үшін арнайы әзірленген.
АртықшылықтарыДөңгелек, қашау және станок араларында бойлық, көлденең және бұрыштық аралауға арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Uragan |
| Салмақ | 0.41667 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Дискінің сыртқы диаметрі | 200 мм |
| Кепілдік | сатып алынған сәттен бастап 6 ай |
| Карбидті тістердің саны | 36 дана |
| Диск корпусының материалы | Жоғары көміртекті болат |
| Қатты қорытпа материалы | қатты қорытпа ВК 8 |
| Өтпелі сақина жиынтықта | Иә |
| Қону диаметрі | 32/30 |
| Тістерді қайрау түрі | АТВ |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Корпустың қалыңдығы | 1.4 мм |
| Шабуыл бұрышы | 20 ° |
| Тістің үстіңгі жазықтығының еңкею бұрышы | 10 ° |
| Керф ені | 2.4 |