БИЗОН құралдары қатарындағы ықшам бұрағыш - бұл жұмыстың ыңғайлылығы мен өнімділігінің жаңа деңгейі. Қуатты қозғалтқыш, екі сыйымды батарея және артқы жарық - барлығы жақсы нәтижеге қол жеткізу үшін
АртықшылықтарыӘртүрлі материалдардағы тесіктерді бұрғылау үшін (тиісті бұрғыларды орнату кезінде), бұрандалы қосылыстарды бұрау/бұрау (тиісті қашауларды орнату кезінде), бояу материалдарын араластыру (тиісті саптамаларды орнату кезінде)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| патрон түрі | Жылдам қысқыш |
| Қосымша функциялары | |
| Шпиндельді құлыптау | Иә |
| реверс | Иә |
| Қозғалтқыш тежегіші | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 2.84 кг |
| Қуат көзі | |
| аккумулятор түрі | Li-Ion |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батареяның қызмет ету мерзімі | 1 с |
| Өлшемдері | 36х30х12 |
| Кепілдік | 60 |
| Батарея сыйымдылығы | 1.5 |
| Қатты айналу моменті | 50 Н×м |
| Зарядтау құрылғысы | импульстік |
| Кері соққыдан қорғау | Жоқ |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Батарея зарядының индикаторы | Жоқ |
| Айналу моменті сатыларының саны | 18+1 |
| Аккумуляторлар саны | 2 дана |
| Макс бұрғылау диаметрі (ағаш) | 28 мм |
| Макс бұрғылау диаметрі (металл) | 12 мм |
| Қаптамадағы салмағы | 2.7 |
| Бұйымның салмағы | 1.15 |
| Жұмсақ айналу моменті | 25 Н×м |
| Бұйымның кернеуі | 18 Жылы |
| Жарықтандыру | Иә |
| Алынбалы батарея | Иә |
| Қозғалтқыш түрі | қылқалам |
| Қаптама түрі | пластикалық бокс |
| Екпінді функция | Жоқ |
| Жылдамдықтар саны | 2 |
| Айналу жиілігін электронды реттеу | Иә |