76 993 ₸
66 950 ₸
Кәсіби деңгейдегі ықшам және өнімді құрал. Сенімді конструкциясы, қуатты қозғалтқышы және жоғары өнімділігі диаметрі 8 мм-ге дейінгі бекіткіштерді тіпті қатты ағашқа бұрауға мүмкіндік береді, ал ыңғайлы эргономика шаршамай жұмыс істеуге көмектеседі. Жинақтағы екі сыйымдылығы 4Ач батарея іс жүзінде тоқтаусыз жұмыс істеуге көмектеседі
АртықшылықтарыӘртүрлі материалдардағы тесіктерді бұрғылау үшін (тиісті бұрғыларды орнату кезінде), бұрандалы қосылыстарды бұрау/бұрау (тиісті қашауларды орнату кезінде), бояу материалдарын араластыру (тиісті саптамаларды орнату кезінде)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| патрон түрі | Жылдам қысқыш |
| Қосымша функциялары | |
| Шпиндельді құлыптау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| реверс | Иә |
| Қозғалтқыш тежегіші | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 2.8 кг |
| Қуат көзі | |
| аккумулятор түрі | Li-Ion |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батареяның қызмет ету мерзімі | 2 с |
| Өлшемдері | 28x28x8 |
| Кепілдік | 60 |
| Көрсету | Жоқ |
| Батарея сыйымдылығы | 4 |
| Қатты айналу моменті | 40 Н×м |
| Зарядтау құрылғысы | импульстік |
| Батарея зарядының индикаторы | Жоқ |
| Айналу моменті сатыларының саны | 18+1 |
| Аккумуляторлар саны | 2 дана |
| Макс бұрғылау диаметрі (ағаш) | 22 мм |
| Макс бұрғылау диаметрі (металл) | 10 мм |
| Қаптамадағы салмағы | 2.3 |
| Бұйымның салмағы | 1 |
| Жұмсақ айналу моменті | 20 Н×м |
| Бұйымның кернеуі | 12 Жылы |
| Жарықтандыру | Иә |
| Алынбалы батарея | Иә |
| Қозғалтқыш түрі | қылқалам |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Екпінді функция | Жоқ |
| Жылдамдықтар саны | 2 |
| Айналу жиілігін электронды реттеу | Иә |