Кәсіби деңгейдегі ықшам және өнімді құрал. Сенімді конструкция, қуатты қозғалтқыш және жоғары өнімділік диаметрі 8 мм-ге дейінгі бекіткіштерді тіпті қатты ағашқа бұрауға мүмкіндік береді, ал ыңғайлы эргономика шаршамай жұмыс істеуге көмектеседі
АртықшылықтарыӘртүрлі материалдардағы тесіктерді бұрғылау үшін (тиісті бұрғыларды орнату кезінде), бұрандалы қосылыстарды бұрау/бұрау (тиісті қашауларды орнату кезінде), бояу материалдарын араластыру (тиісті саптамаларды орнату кезінде)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| патрон түрі | Жылдам қысқыш |
| Қосымша функциялары | |
| Шпиндельді құлыптау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| реверс | Иә |
| Қозғалтқыш тежегіші | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.06 кг |
| Қуат көзі | |
| аккумулятор түрі | Li-Ion |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Өлшемдері | 22x19x6 |
| Кепілдік | 60 |
| Көрсету | Жоқ |
| Қатты айналу моменті | 40 Н×м |
| Батарея зарядының индикаторы | Жоқ |
| Айналу моменті сатыларының саны | 18+1 |
| Макс бұрғылау диаметрі (ағаш) | 22 мм |
| Макс бұрғылау диаметрі (металл) | 10 мм |
| Қаптамадағы салмағы | 1 |
| Бұйымның салмағы | 0.8 |
| Жұмсақ айналу моменті | 20 Н×м |
| Бұйымның кернеуі | 12 Жылы |
| Жарықтандыру | Иә |
| Алынбалы батарея | Иә |
| Қозғалтқыш түрі | қылқалам |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Екпінді функция | Жоқ |
| Жылдамдықтар саны | 2 |
| Айналу жиілігін электронды реттеу | Иә |