817 ₸
Жіберу 02 шілде 2026Әмбебап дюбельдер жоғары сапалы полипропиленнен жасалған және әртүрлі элементтер мен конструкцияларды жүк көтергіш негізге бекіту үшін қолданылады. Олар күнделікті өмірде сөрелерді, шкафтарды, суреттерді, арматураны, сантехниканы және т.б. Бекіту үшін кеңінен қолданылады. Дюбель бекітілмеген бөліктен және бекіту кезінде оның өлшемін (пішінін) өзгертетін аралық (жұмыс) аймақтан тұрады.
АртықшылықтарыЭлементтер мен конструкцияларды қатты (бетон, кірпіш, табиғи тас), қуыс (қуыстары бар кірпіштер, блоктар және т.б.) және жұқа қабырғалы (фанера, ДСП, гипсокартон және т.б.) құрылыс материалдарына орнату үшін. Дюбельді бекіту оған бұранданы бұрау арқылы жүзеге асырылады (жеткізу көлеміне кіреді). Алдын ала бұрғылаудың диаметрі: 12 мм.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өлшемдері | |
| Салмақ | 0.09533 |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Кепілдік | Жоқ |
| Диаметрі (D) | 12 мм |
| Алдын ала бұрғылаудың диаметрі | 12 мм |
| Өздігінен бұрап тұратын бұранданың диаметрі (Ds) | 6 мм |
| Дюбельдің ұзындығы (L) | 71 мм |
| Бұранданың ұзындығы (Ls) | 90 мм |
| Бұрғылаудың ең аз тереңдігі (Т) | 90 мм |
| Қаптама түрі | хедермен бірге пакет |
| Қаптама | 6 |