БИЗОН шеберінің слесарлық ұстасы ең жоғары техникалық талаптарға сай келетін жоғары сапалы шойыннан жасалған. Ұзақ және сапалы жұмысты қамтамасыз етеді.
АртықшылықтарыӘртүрлі заттарды немесе олардың жеке құрамдас бөліктерін қысу үшін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Губкалардың ені | 125 мм |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 8.2 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Кепілдік | 12 |
| Губкалардың материалы | Жоғары көміртекті болат |
| Негіз материалы | Шойын |
| Қатты жер | Иә |
| Айналмалы негіз | Иә |
| Губкалардың шығыны | 125 мм |
| Қаптама түрі | картон қорап |