"ЕУРО" аралық дюбельдері жоғары сапалы полипропиленнен жасалған және әртүрлі элементтер мен конструкцияларды жүк көтергіш негізге бекіту үшін қолданылады. Құрылыста және тұрмыста сөрелерді, шкафтарды, суреттерді, шамдарды, сантехниканы және т.б. бекіту үшін кеңінен қолданылады. Дюбель бекітілмеген бөліктен және бекіту кезінде оның өлшемін (пішінін) өзгертетін аралық (жұмыс) аймақтан тұрады.
АртықшылықтарыЭлементтер мен конструкцияларды қатты құрылыс материалдарына (бетон, кірпіш, табиғи тас) орнату үшін. Дюбельді бекіту оған өздігінен бұрап тұратын бұранданы бұрау арқылы жүзеге асырылады (жинаққа кірмейді). Алдын ала бұрғылаудың диаметрі: 10 мм.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өлшемдері | |
| Салмақ | 0.09731 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кепілдік | Жоқ |
| Диаметрі (D) | 10 мм |
| Алдын ала бұрғылаудың диаметрі | 10 мм |
| Ұзындығы (L) | 50 мм |
| Бұрғылаудың ең аз тереңдігі (Т) | 70 мм |
| Қаптама түрі | хедермен бірге пакет |
| Қаптама | 50 |