Шегелер ағашты пайдалана отырып, әртүрлі құрылымдарды құрастыру кезінде ең көп таралған және ыңғайлы бекіткіш болып табылады. Әрлеу шегелері қолданыстағы стандарттарға қатаң сәйкестікте жоғары сапалы болаттан жасалған.
АртықшылықтарыӘрлеу материалдарын бекітуге арналған: белдемшелер, тақта-төсемдер, қаптамалар, сәндік әрлеу.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өлшемдері | |
| Салмақ | 0.10571 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кепілдік | Жоқ |
| Диаметрі (D) | 1.6 мм |
| Бастың диаметрі (D) | 2.2 мм |
| Ұзындығы (L) | 20 мм |
| Қаптама түрі | хедермен бірге пакет |
| Бастың қалыңдығы | 1.6 кем емес |
| Қаптама | 100 гр., (≈ 290 дана ±3%) |