Шегелер ағашты пайдалана отырып, әртүрлі құрылымдарды құрастыру кезінде ең көп таралған және ыңғайлы бекіткіш болып табылады. Құрылыс шегелері қолданыстағы стандарттарға қатаң сәйкестікте жоғары сапалы болаттан жасалған.
АртықшылықтарыАғаш конструкцияларды құрастыруға, жұқа табақты металды 0,9 мм-ге дейін бекітуге арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өлшемдері | |
| Салмақ | 5.04 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кепілдік | Жоқ |
| Диаметрі (D) | 4 мм |
| Бастың диаметрі (D), кем емес | 8.5 мм |
| Ұзындығы (L) | 120 мм |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Бастың қалыңдығы, кем емес | 2.4 мм |
| Қаптама | 5 кг., (≈ 405 дана ±3%) |