


1 794 ₸
Жіберу 02 шілде 2026Шегелер ағашты пайдалана отырып, әртүрлі құрылымдарды құрастыру кезінде ең көп таралған және ыңғайлы бекіткіш болып табылады. Құрылыс шегелері қолданыстағы стандарттарға қатаң сәйкестікте жоғары сапалы болаттан жасалған.
АртықшылықтарыАғаш конструкцияларды құрастыруға, жұқа табақты металды 0,9 мм-ге дейін бекітуге арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өлшемдері | |
| Салмақ | 1.03333 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кепілдік | Жоқ |
| Диаметрі (D) | 2.5 мм |
| Бастың диаметрі (D), кем емес | 5 мм |
| Ұзындығы (L) | 50 мм |
| Қаптама түрі | түрлі-түсті жапсырма |
| Бастың қалыңдығы, кем емес | 1.5 мм |
| Қаптама | 1 кг., (≈ 500 дана ±3%) |