
598 ₸
Жіберу 02 шілде 2026Шегелер ағашты пайдалана отырып, әртүрлі құрылымдарды құрастыру кезінде ең көп таралған және ыңғайлы бекіткіш болып табылады. Тольдік шегелер қолданыстағы стандарттарға қатаң сәйкестікте жоғары сапалы болаттан жасалған.
АртықшылықтарыАғаш конструкцияларға жұқа табақты металды және жабын материалдарын (рубероид, шифер және т.б.) бекітуге арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өлшемдері | |
| Салмақ | 0.10571 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кепілдік | Жоқ |
| Диаметрі (D) | 2 мм |
| Бастың диаметрі (D), кем емес | 5 мм |
| Ұзындығы (L) | 25 мм |
| Қаптама түрі | хедермен бірге пакет |
| Бастың қалыңдығы, кем емес | 0.5 мм |
| Қаптама | 100 гр., (≈ 205 дана ±3%) |