
713 ₸
Жіберу 02 шілде 2026Монтаждық дюбель-шегелер - бетонға, тасқа, кірпішке әртүрлі конструкцияларды жылдам және сенімді орнатуға арналған практикалық шешім. Дюбель бекітілетін конструкция арқылы монтаждық пистолеттің көмегімен негізге бекітіледі.
АртықшылықтарыМеталл конструкцияларды қатты негіздерге (бетон, кірпіш, табиғи тас) жылдам орнату үшін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өлшемдері | |
| Салмақ | 0.0834 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кепілдік | Жоқ |
| Диаметрі (D) | 4.5 мм |
| Бастың диаметрі (D) | 10 мм |
| Жуғыштың диаметрі (D1) | 12 мм |
| Ұзындығы (L) | 50 мм |
| Қаптама түрі | хедермен бірге пакет |
| Қаптама | 10 |