Қаптауға арналған болат бекіту кронштейндері (қысқыштар) әрлеу жұмыстарын айтарлықтай жылдамдатады және жеңілдетеді, сонымен қатар шегелермен дәстүрлі бекітумен салыстырғанда бірқатар артықшылықтарға ие.
АртықшылықтарыҚаптаманы, ламинатталған панельдерді, МДФ панельдерін жасырын монтаждау үшін. Қолдану ерекшеліктері ойықтың қалыңдығына байланысты: №1 – ПВХ қаптамасын және қалыңдығы 5 мм панельдерді бекіту, №2 – ПВХ немесе МДФ–дан жасалған қалыңдығы 8 мм панельдерді бекіту, №3 және №3.5 – ДСП–дан жасалған евровагонка мен қабырға панельдерін бекіту, №4 – евровагонканы бекіту, №5 - вагон тақтасын бекіту, №6 - блок-үйді үй ішінде бекіту, №7, 8, 9, 10 - қалың және стандартты емес төсемдерді бекіту,
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өлшемдері | |
| Салмақ | 0.11033 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кепілдік | Жоқ |
| Қаптама түрі | хедермен бірге пакет |
| Қалыңдығы (s) | 0.5 мм |
| Тесіктің қалыңдығы (A) | 10 мм |
| Қаптама | 50 |
| Ені (М) | 20 мм |