

1 426 ₸
Жіберу 02 шілде 2026Электрлік бекіткіштер кабельдер мен сымдарды байламдарға байлауға, сондай-ақ электр сымдарын әртүрлі беттерге бекітуге арналған. Тұтастырғыштар, қысқыштар, дюбель-қысқыштар және монтаждау алаңдары үй-жайлардың ішінде де, сыртында да оңай, жылдам және ыңғайлы орнатылады. Дюбель-қысқыштар кабельдерді, сымдарды, металл жеңдерді немесе гофрленген жеңдерді қатты негіздерге (бетон, кірпіш, табиғи тас) бекітуге арналған. Жоғары сапалы полипропиленнен жасалған.
АртықшылықтарыКабельдерді, сымдарды, ПВХ құбырларын, гофрленген қаптамаларды және т.б. қатты негіздерге (бетон, кірпіш, табиғи тас) жылдам орнату үшін. Орнату тәртібі: 1. Диаметрі 6 мм тесік бұрғыланады. 2. Сымдар дюбель қысқышымен жабылады. 3. Сымдары бар дюбель-қамыт қолмен тесікке мүмкіндігінше кіргізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өлшемдері | |
| Салмақ | 0.086 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Габариттік ұзындық | 45 мм |
| Кепілдік | Жоқ |
| Кабель диаметрі | 5-10 |
| Алдын ала бұрғылаудың диаметрі | 6 мм |
| Бұрғылаудың ең аз тереңдігі | 35 мм |
| Қаптама түрі | хедермен бірге пакет |
| Қаптама | 100 |