1 380 ₸
1 200 ₸
Доңғалақ тіректері жеңіл және стандартты жүк көтергіштігі бар арбалар мен контейнерлердің, жеңіл салмақты жабдықтардың, тіректердің және басқа құрылымдардың ыңғайлы қозғалысын қамтамасыз етеді. Тозуға төзімді материалдардың (резеңке және мырышталған болат) арқасында доңғалақ тіректері үй ішінде де, сыртында да қолданылады, әртүрлі кедергілерді оңай жояды және еден жабындарына зақым келтірмейді.
АртықшылықтарыАрбалар мен жеңіл жабдықтарды жылжыту үшін. Кедір-бұдырлары мен кедергілері бар едендерге, сондай-ақ үй ішінде және сыртында пайдалануға ұсынылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.304 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кепілдік | Жоқ |
| Жүк көтергіштігі | 70 т |
| Дөңгелектің диаметрі | 100 көлем |
| Төлкенің ұзындығы | 40 мм |
| Қону осі | 12 мм |
| Қаптама түрі | мөрі бар пакет |
| Протектордың ені | 27 мм |