



2 300 ₸
Жіберу 02 шілде 2026Доңғалақ тіректері жеңіл және стандартты жүк көтергіштігі бар арбалар мен контейнерлердің, жеңіл салмақты жабдықтардың, тіректердің және басқа құрылымдардың ыңғайлы қозғалысын қамтамасыз етеді. Тозуға төзімді материалдардың (резеңке және мырышталған болат) арқасында доңғалақ тіректері үй ішінде де, сыртында да қолданылады, әртүрлі кедергілерді оңай жояды және еден жабындарына зақым келтірмейді.
АртықшылықтарыАрбалар мен жеңіл жабдықтарды жылжыту үшін. Кедір-бұдырлары мен кедергілері бар едендерде, сондай-ақ үй-жайлардың ішінде және көшеде пайдалану үшін ұсынылады. Жүк және құрал-саймандық арбаларда, шағын құрылыс ормандарында, қоқыс жәшіктерінде және т.б. пайдалануға жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өлшемдері | |
| Салмақ | 0.34633 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жинақтағы биіктік | 104 мм |
| Кепілдік | Жоқ |
| Жүк көтергіштігі | 50 т |
| Дөңгелектің диаметрі | 75 көлем |
| Төлкенің ұзындығы | 25 мм |
| Қону осі | 10 мм |
| Платформа өлшемі | 65х65 |
| Қаптама түрі | мөрі бар пакет |
| Платформаның қалыңдығы | 1.8 мм |
| Протектордың ені | 21 мм |