18 872 ₸
16 410 ₸
Әртүрлі конструкцияларды монтаждау кезінде болат бұрандалы тойтармаларды пайдалану кәсіпқойларға жұмыс уақытын айтарлықтай қысқартуға мүмкіндік береді. Тойтармаларды орнату үшін бекітілетін материалдардың бір жағынан қол жетімді болуы жеткілікті. Монтаждау бұрандалы тойтарма көмегімен жүзеге асырылады.
АртықшылықтарыАлынбалы бұрандалы қосылымды жасай отырып, материалдың екі немесе одан да көп қабаттарынан беріктігі жоғары бір бөліктен тұратын тойтарма қосылысын алу. Олар парақ материалдарында, соның ішінде бұрандалы қосылымды жасауға мүмкіндік береді. жіптерді кесу мүмкіндігі жоқ жұқа парақтарда. Жиналмалы конструкцияларды, корпустарды және т.б. монтаждау кезінде жиі қолданылады. Тойтармаларды орнату бұрандалы тойтарғыштың көмегімен жүзеге асырылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өлшемдері | |
| Салмақ | 1.358 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кепілдік | Жоқ |
| Бұрғылау диаметрі (D) | 5 мм |
| Жіптің ұзындығы | 6 мм |
| Метрикалық өлшем | М3 |
| Жалпы ұзындығы | 10 |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Ернеудің қалыңдығы | 0.8 мм |
| Қаптама | 1500 |
| Жіптің қадамы | 0.5 |
| ернеудің диаметрі | 8 мм |