

6 728 ₸
Жіберу 03 шілде 2026Ағаштан, ДВП-дан, пластмассадан және т.б. жасалған беттерге әртүрлі материалдарды бекіту кезінде жұмыстың ең жоғары сапасын қамтамасыз етіңіз.
АртықшылықтарыЭлектрлік немесе пневматикалық БИЗОН, URAGAN, BOSCH, AEG, BLACK & DECKER, LUX, METABO, NOVUS, WOLFCRAFT көмегімен қаңқаларды, контейнерлерді, ағаш жиһаздарды құрастыруға, қаптау материалдарын фанерадан, ағаштан, ДСП-дан жасалған беттерге бекітуге арналған қапсырмалар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өлшемдері | |
| Салмақ | 1.72867 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кепілдік | сатып алған күннен бастап 12 ай |
| Аяқтың ұзындығы | 30 мм |
| Қаптамадағы саны | 2500 |
| Материал | Ерекше төзімді мырышталған сым |
| Қолданылатын степлер түрі | пневматикалық/ электрлік |
| Қапсырма түрі | 55 (С, 014, 606) калибр 18 ГА |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Сымның қалыңдығы | 1.08 мм |
| Арқаның ені | 6 мм |