Ықшамдылығы, жеңіл салмағы және жоғары жүк көтергіштігі домкратты жөндеу-құрылыс жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалануға мүмкіндік береді. Көбінесе автокөліктерге техникалық қызмет көрсету үшін немесе іргетастарды жөндеуге байланысты жұмыстарда қолданылады.
АртықшылықтарыЖүктерді көтеруге арналған. Домкрат қосалқы құрылыстарды, арқандарды немесе шынжырларды және т.б. Пайдалану қажеттілігін болдырмай, жүк астында көтеру/түсіру кезінде орналасады. Бөтелке түріндегі домкраттар престер, құбыр майыстырғыштар, көтергіштер және т.б. сияқты күрделірек құрылғылардың құрамдас бөлігі ретінде жұмыс элементі ретінде пайдаланылуы мүмкін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өлшемдері | |
| Салмақ | 4.225 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Домкраттың салмағы | 4.8 кг |
| Кепілдік | 12 |
| Жүк көтергіштігі | 5 т |
| Тірек диаметрі | 29 мм |
| Көтерудің максималды биіктігі | 415 мм |
| Көтерудің ең аз биіктігі | 215 мм |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Поршеньнің жүрісі | 130 мм |
| Реттелетін бұранданың жүрісі | 70 мм |