Арматураланған, тұрақты тірек конструкциясы жүкті мықтап ұстайды
АртықшылықтарыЖүкті сақтандыру тірегі ретінде ұстау үшін қолданылады
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өлшемдері | |
| Салмақ | 5.25 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тұғырдың салмағы | 5 кг |
| Кепілдік | 6 |
| Жүк көтергіштігі | 6 т |
| Көтерудің максималды биіктігі | 585 мм |
| Көтерудің ең аз биіктігі | 400 мм |
| Қаптама түрі | картон қорап |