Аралық полипропиленді дюбельдер элементтер мен конструкцияларды жүк көтергіш негізге бекіту үшін қолданылады. Олар күнделікті өмірде сөрелерді, шкафтарды, картиналарды, арматураларды, сантехниканы және т.б. Бекіту үшін кеңінен қолданылады. Дюбельдің аралық бөлігі материалға бекітілген кезде пішінін өзгертеді.
АртықшылықтарыЭлементтер мен конструкцияларды қатты құрылыс материалдарына (бетон, кірпіш, табиғи тас) орнату үшін. Дюбельді негізге бекіту оған өздігінен бұрап тұратын бұранданы бұрау кезінде жүзеге асырылады (жеткізу көлеміне кірмейді). Алдын ала бұрғылаудың диаметрі: 6 мм.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өлшемдері | |
| Салмақ | 0.51714 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кепілдік | Жоқ |
| Диаметрі (D) | 6 мм |
| Алдын ала бұрғылаудың диаметрі | 6 мм |
| Ұзындығы (L) | 35 мм |
| Бұрғылаудың ең аз тереңдігі (Т) | 45 мм |
| Қаптама түрі | мөрі бар пакет |
| Қаптама | 1000 |