
3 485 ₸
Жіберу 02 шілде 2026Дюбель-шегелер жоғары сапалы материалдардан жасалған және әртүрлі элементтер мен конструкцияларды жүк көтергіш негізге жылдам орнату үшін қолданылады. Олар күнделікті өмірде сөрелерді, шкафтарды, картиналарды, шамдарды, сантехниканы және т.б. Бекіту үшін кеңінен қолданылады. Дюбель алдын ала бұрғыланған тесікке салынған, шеге балғамен соғылған.
АртықшылықтарыҚатты негіздерге (бетон, кірпіш, табиғи тас) әртүрлі конструкцияларды жылдам орнату үшін. Орнату диаметрі 6 мм бұрғылау ұнынан алдын ала бұрғыланған және тазартылған тесікте жүзеге асырылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өлшемдері | |
| Салмақ | 0.50267 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кепілдік | Жоқ |
| Диаметрі (D) | 6 мм |
| Алдын ала бұрғылаудың диаметрі | 6 мм |
| Ұзындығы (L) | 40 мм |
| Макс. пайдалы ұзындық (H) | 10 мм |
| Бұрғылаудың ең аз тереңдігі (Т) | 50 мм |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Қаптама | 125 |