Автоматты түрде қосу және өшіру, қозғалтқышты қорғауға арналған термиялық сақтандырғыш, жоғары өнімділік қасиеттері және конструкцияның қарапайымдылығы бау-бақша учаскелерінде, резервуарлар мен су қоймаларын құрғату кезінде, тереңдіктен (ұңғымалардан, ұңғымалардан) су алуды ұйымдастыру кезінде таза суды айдау үшін сенімді және қауіпсіз пайдалануды қамтамасыз етеді. аэрация және дренаж жүйелерінде қолданылатын биіктікке жеткізу. Сорғының қызмет ету мерзімін ұзарту үшін тек жоғары сапалы материалдар пайдаланылады. Осы сорғының көмегімен сіз тапсырманы оңай шеше аласыз.
АртықшылықтарыРезервуарлар мен су қоймаларынан суды автоматты түрде айдау, құдықтардан, ұңғымалардан су алуды және биіктікке жеткізуді ұйымдастыру. Сорғыны ластанған суда пайдалануға рұқсат етіледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Салмақ | 5.8325 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Корпус материалы | Пластик |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Өлшемдері | 22x19x39 |
| Кепілдік | 60 |
| Электрлік қорғаныс класы | 1 |
| Макс. орнату тереңдігі | 7 м |
| Макс. судың температурасы | 35 °С |
| Өткізілетін бөлшектердің макс.өлшемі | 35 мм |
| Қаптамадағы салмағы | 5.5 |
| Бұйымның салмағы | 5 |
| Мин. судың қалдық деңгейі | 40 мм |
| Мин. су алу деңгейі | 135 мм |
| Қуат | 750 |
| Қысым | 8 м |
| Кернеу | 220±10% /50 |
| Судың белгіленген деңгейін ұстап тұру | Иә |
| Жалғастырушы бұранда | 1, 1 1/4, G1, G1 1/2 |
| Өнімділік | 230 |
| Жұмыс тәртібі | Автоматты |
| Қорғау дәрежесі | IP 68 |
| Термоқауіпсіздік | Иә |
| Түрі | Батырылатын |
| Қаптама түрі | картон қорап |