Шеткі БИЗОН фрезері – жиектерді оңай өңдеуге арналған ықшам өнім. Жеткілікті қуат, әртүрлі типтегі фрезаларды пайдалану үшін екі өлшемді коллет. Электрондық жүйелер бұйымды толық берілгендікпен пайдалануға және өз қауіпсіздігіңізге сенімді болуға мүмкіндік береді
АртықшылықтарыФрезерлеу үшін (оның ішінде фигуралы, шаблон бойынша, радиус бойынша) ағаштан, ағаш-жоңқалы тақталардан жасалған дайындамалар (тиісті фрезаларды орнату кезінде)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Салмақ | 2.76667 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Өлшемдері | 24.3x19x14.5 |
| Кепілдік | 60 |
| Кездейсоқ қосылудан қорғау | Жоқ |
| Фрезаның максималды диаметрі | 30 мм |
| Қаптамадағы салмағы | 2.4 |
| Бұйымның салмағы | 1.8 |
| Микролифт | Жоқ |
| Қуат | 750 |
| Артқы жарықтың болуы | Жоқ |
| Кернеу | 220 / 50 |
| Шаң бұрғыштың келте құбыры | Иә |
| Біртіндеп іске қосу | Иә |
| Жүктеме кезінде тұрақты айналымдарды ұстап тұру | Иә |
| Кескіштің жұмыс барысы | 20 мм |
| Айналымдарды реттеу | Иә |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Фрезерлеу тереңдігін дәл реттеу | Жоқ |
| Қуат түймесін бекіту | Жоқ |